Dárkové poukazy

Chcete potěšit svou rodinu, přátele, známé, kolegy? Darujte svým blízkým výjimečný dárek! Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na masáže. Dopřejte jim zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres či špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy. Dárkový certifikát připravíme dle vašeho přání na vybranou masáž či kombinaci masáží. Zvolit můžete také dárkový certifikát v určité hodnotě a obdarovaný si masáž vybere sám dle svého přání.

Platnost poukazu je 8 měsíců

Naše poukazy jsou platné minimálně 8 měsíců. Pokud obdarovaný však přijde i pár měsíců po skončení platnosti, nic se neděje. Vždy se domluvíme ke spokojenosti obdarovaného.

Termín masáže dle obdarovaného

Termín masáže si obdarovaný může samozřejmě  vybrat sám dle svých možností. Obzvlášť doporučujeme rezervaci online v našem rezervačním systému v pohodlí domova.

Doručení poukazu i na dobírku

Pokud si poukaz z nějakého důvodu nemůžete vyzvednout osobně, pak vám poukaz rádi zašleme na vaší adresu na dobírku. Stačí když nás kontaktujete přes náš kontaktní formulář.

gift
gift

Novinky

Happy hours

HAPPY HOURS ( platí pouze v pracovní dny pro Thai Clasic a Relax masáž ) (valid only in working days for Thai Clasic and Relax massage)  10.00 – 15.00hod  za cenu   600,-Kč/60min                       850,-Kč/90min  

více info

Vouchery – dárkové poukazy

Chcete potěšit svou rodinu, přátele, známé, kolegy? Darujte svým blízkým výjimečný dárek! Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na masáže.

více info

Při nákupu voucherů v celkové hodnotě 2000 Kč, Vám dáme jeden další na 60 min. masáže ZDARMA !!!! Třeba právě pro Vás … 😉

When buying vouchers worth a total of 2000 CZK we give you one more for 60 min. massage for FREE !!!! 

Maybe just for you … 😉