Ceník & Rezervace

Thajská masáž klasická

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“.

30 minut   399 Kč

Rezervovat

60 minut   750 Kč

Rezervovat

90 minut   1000 Kč

Rezervovat

120 minut   1350 Kč

Rezervovat

Thajská olejová masáž

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí.

30 minut   450 Kč

Rezervovat

60 minut   850 Kč

Rezervovat

90 minut   1150 Kč

Rezervovat

120 minut   1400 Kč

Rezervovat

Thajská aroma masáž

Jemná, relaxační masáž, která pracuje s přírodními aroma terapeutickými oleji. Použitím jemné techniky vmasíruje oleje do svalů. Zvláště příjemné, je pak promasírování paží, nohou včetně jednotlivých prstů.

30 minut   450 Kč

Rezervovat

60 minut   850 Kč

Rezervovat

90 minut   1150 Kč

Rezervovat

120 minut   1400 Kč

Rezervovat

Relaxační masáž

Při této masáži si člověk příjemně odpočine, dobije energii a konečně na čas vypne. Tento druh masáže je využíván nejen při různých nepříjemnostech se zády, ale hlavně při potřebě odpočinku, relaxace, celkové regenerace a uvolnění organizmu. Pokud chcete utéct od všedního života plného hluku, rámusu, aut a nepříjemností do říše snů a odpočinku.

30 minut   450 Kč

Rezervovat

60 minut   850 Kč

Rezervovat

90 minut   1150 Kč

Rezervovat

120 minut   1400 Kč

Rezervovat

Bylinková masáž

Herbal masáž je tradiční thajská masáž kombinovaná s přikládáním speciálních nahřátých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Speciální sáčky, které se přikládají na rozmasírované tělo, obsahují thajské bylinky a koření, které napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu.

60 minut   1100 Kč

Rezervovat

90 minut   1400 Kč

Rezervovat

Masáž horkým olejem

Horký – teplý olej prohřeje Vaše tělo a masáž bude mít déletrvající účinky. Při této masáži se prohřeje Vaše ztuhlé svalstvo. Tato masáž Vám prohřeje tělo i duši a umožní Vám skvěle relaxovat. Skvělá masáž pro podzimní a zimní období.

30 minut   599 Kč

Rezervovat

60 minut   999 Kč

Rezervovat

90 minut   1300 Kč

Rezervovat

120 minut   1600 Kč

Rezervovat

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou.

30 minut   499 Kč

Rezervovat

60 minut   699 Kč

Rezervovat

Masáž zad a šíje

Masáž na uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Při působení tlaku na akupresurní body dojde k uvolnění určitých partií. Tato masáž velmi účinně působí proti stresu.

45 minut   700 Kč

Rezervovat

Thajská masáž hlavy a ramen

Tradiční masáž hlavy, obličeje, krku a ramen bez použití oleje. Skvěle odlehčí vaši přetíženou hlavu a zároveň uvolní ztuhlou šíji. Je velmi účinná na bolesti hlavy či migrény. Můžete při ní i skvěle relaxovat, uvolnit své napětí a stres a zklidnit své myšlenky.

45 minut   700 Kč

Rezervovat

Masáž obličeje + maska

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Oddaluje proces stárnutí. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

40 minut   500 Kč

Rezervovat

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny byly hojně využívány již před mnoha tisíci lety. V Japonsku bylo obvyklé jejich přikládání na akupresurní body v oblasti břicha, kdy sloužily nejen k podpoře trávení, ale také k obnovení správného toku energie v těle, v Číně pomáhaly odstranit svalovou bolest. Také Indiáni byli přesvědčeni o jejich magické síle a věřili také, že každý kámen má svou duši. Při 60 minutové masáži lávovými kameny se masírují záda a dolní nebo horní končetiny. Při 90 minutové masáži záda, horní i dolní končetiny. Masáž lze v dnešní uspěchané době vřele doporučit pro muže i ženy všech věkových skupin, obzvláště pak pro tzv. “sedavá zaměstnání”, kde trpí nejvíce páteř. Touto masáží nejen promasírujeme dokonale tělo a dodáme mu potřebnou energii, ale i stimulujeme krevní oběh a lymfatický systém, detoxikujeme organismus, vyrovnáváme energii v těle a celé tělo krásně prohřejeme. Masáž lávovými kameny je vysoce protistresová masáž.

60 minut   999 Kč

Rezervovat

90 minut   1300 Kč

Rezervovat

Masáž “čtyř rukou”

Twin Oil masáž nebo také masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku..

60 minut   1700 Kč

Rezervovat

90 minut   2300 Kč

Rezervovat

HAPPY HOURS

10.00 – 15.00 hod. za speciální cenu 600,- Kč / 60 minut a 850,- Kč / 90 minut
platí pouze v pracovní dny pro Thajskou klasickou masáž a Relaxační masáž

Telefonické rezervace na 770 129 988.