Ceník & Rezervace

Thajská masáž klasická

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“.

60 minut   899 Kč

Rezervovat

90 minut 1300 Kč

Rezervovat

120 minut 1600 Kč

Rezervovat

Thajská olejová masáž

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí.

30 minut   600Kč

Rezervovat

60 minut 1000 Kč

Rezervovat

90 minut 1400 Kč

Rezervovat

120 minut 1700 Kč

Rezervovat

Thajská aroma masáž

Jemná, relaxační masáž, která pracuje s přírodními aroma terapeutickými oleji. Použitím jemné techniky vmasíruje oleje do svalů. Zvláště příjemné, je pak promasírování paží, nohou včetně jednotlivých prstů.

30 minut   700 Kč

Rezervovat

60 minut  1100 Kč

Rezervovat

90 minut 1500 Kč

Rezervovat

120 minut 1800 Kč

Rezervovat

Relaxační masáž

Při této masáži si člověk příjemně odpočine, dobije energii a konečně na čas vypne. Tento druh masáže je využíván nejen při různých nepříjemnostech se zády, ale hlavně při potřebě odpočinku, relaxace, celkové regenerace a uvolnění organizmu. Pokud chcete utéct od všedního života plného hluku, rámusu, aut a nepříjemností do říše snů a odpočinku.

60 minut   899 Kč

Rezervovat

90 minut 1300 Kč

Rezervovat

120 minut  1600 Kč

Rezervovat

Masáž horkým olejem

Horký – teplý olej prohřeje Vaše tělo a masáž bude mít déletrvající účinky. Při této masáži se prohřeje Vaše ztuhlé svalstvo. Tato masáž Vám prohřeje tělo i duši a umožní Vám skvěle relaxovat. Skvělá masáž pro podzimní a zimní období.

30 minut   850 Kč

Rezervovat

60 minut  1250 Kč

Rezervovat

90 minut  1650 Kč

Rezervovat

120 minut 1900 Kč

Rezervovat

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou.

30 minut   600 Kč

Rezervovat

60 minut   900Kč

Rezervovat

Masáž zad a šíje

Masáž na uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Při působení tlaku na akupresurní body dojde k uvolnění určitých partií. Tato masáž velmi účinně působí proti stresu.

30 minut   600 Kč

Rezervovat

60 minut   1000 Kč

rezervovat

90 minut   1400 Kč

rezervovat

Thajská masáž hlavy a ramen

Tradiční masáž hlavy, obličeje, krku a ramen bez použití oleje. Skvěle odlehčí vaši přetíženou hlavu a zároveň uvolní ztuhlou šíji. Je velmi účinná na bolesti hlavy či migrény. Můžete při ní i skvěle relaxovat, uvolnit své napětí a stres a zklidnit své myšlenky.

40 minut   800 Kč

Rezervovat

Prenatální masáž, tedy masáž pro těhotné ženy

Masáž pro těhotné je jemná a citlivá, využívá se menší tlak. Masíruje se celou dlaní či spojenými prsty. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů zejména v oblasti zad, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšuje spánek, snižuje stres a napětí a zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti. Prenatální masáž, známá také jako těhotenská masáž, podporuje relaxaci, upokojuje nervy a uvolňuje napjaté svaly zad a nohou v nastávajících matkách.

60 minut   1000 Kč

Masáž obličeje + maska

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Oddaluje proces stárnutí. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

30 minut   600 Kč

rezervovat

60 minut   1100 Kč

rezervovat

Peelingová masáž (scrub)

Specializovaná peelingová masáž. Odstraní staré, suché a tvrdé neživé buňky kůže, očistí póry pomocí speciálního kosmetického přípravku s brusnými částečkami.  Jemná masáž aktivuje mikrocirkulaci podkožního systému. Tělo se pak lépe okysličuje a detoxikuje. Účinky peelingové olejové masáže posílí výběr vhodného peelingu (scrubu). Používáme kvalitní peelingy. Jako bonus působí peelingový přípravek také aromaterapeuticky.

60 minut   1200 Kč

rezervovat

90 minut   1600 Kč

rezervovat

120 minut   2200 Kč

rezervovat

Masáž “čtyř rukou”

Twin Oil masáž nebo také masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku..

60 minut   1900 Kč

Rezervovat

90 minut   2700 Kč

Rezervovat

HAPPY HOURS

10.00 – 15.00 hod. za speciální cenu
platí pouze v pracovní dny pro Thajskou klasickou masáž a Relaxační masáž

Rezervovat

Telefonické rezervace na 770 129 988.

 

Prosíme však o přednostní využití Rezervačního systému po kliknutí na tlačítko rezervovat

Rezervovat