Dárkové poukazy

Darkovy poukaz Sangdao

Chcete potěšit svou rodinu, přátele, známé, kolegy? Darujte svým blízkým výjimečný dárek! Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na masáže. Dopřejte jim zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres či špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy. Dárkový certifikát připravíme dle vašeho přání na vybranou masáž či kombinaci masáží. Zvolit můžete také dárkový certifikát v určité hodnotě a obdarovaný si masáž vybere sám dle svého přání.kazy.

Platnost poukazů

Naše poukazy jsou platné minimálně 8 měsíců. Pokud obdarovaný však přijde i pár týdnů po skončení platnosti, nic se neděje. Vždy se domluvíme ke spokojenosti obdarovaného.

Termín masáže

Termín masáže si obdarovaný může samozřejmě  vybrat sám dle svých možností. Obzvlášť doporučujeme rezervaci online v našem rezervačním systému v pohodlí domova.

Doručení na dobírku

Pokud si poukaz z nějakého důvodu nemůžete vyzvednout osobně, pak vám poukaz rádi zašleme na vaší adresu na dobírku. Stačí když nás kontaktujete přes náš kontaktní formulář.